Testovací technik

A2B, s.r.o.

Miesto práce
Horská 1, Považský Chlmec, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oživenie a kontrola funkčnosti dosiek plošných spojov, elektronických podskupín a finálnych zostáv
- diagnostika chýb a následná oprava v procese oživovania
- realizovať záručný a pozáručný servis

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu: A2B, s.r.o., Horská 1, 010 03 Žilina - Považský Chlmec, resp. e-mailom na adresu: [email protected]
Zároveň Vás žiadame o súhlas so spracovaním osobných údajov.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA UCHÁDZAČOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti elektroniky a elektrotechniky
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie (konštrukčná dokumentácia, obvodové schémy, návody na oživenie)
- platná vyhláška - min. § 21, nie je však podmienkou
- uprednostnený budú uchádzači so skúsenosťou s oživovaním výkonovej elektroniky
- ochota učiť sa nové veci
- praktické a analytické myslenie, samostatnosť pri riešení problémov

spoločnosť je zameraná na výrobu a služby v oblasti záložných napájacích zdrojov a technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2779555  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou