Servisný technik - elektro

A2B, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- výkon práce "v teréne" u zákazníka; výjazdy zo sídla spoločnosti v Žiline po celom území Slovenskej republiky
- inštalácia, osadzovanie, údržba a servis záložných a napájacích zdrojov
- inštalácia, údržba a servis diesel agregátov (EZA)
- spolupráca pri príprave dokumentácie s obchodným manažérom
- preventívna starostlivosť o napájacie systémy
- inštalácie, prevádzka a údržba oloveno-kyselinových batérií
- profesionálny rast, možnosť vzdelávania a školenia aj v zahraničí
Iné výhody
- zaradenie do stabilného a profesionálneho kolektívu
- odborné školenia, predpoklady na osobný rast

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
elektrotechnické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
inštalácia a servis napájacích a záložných systémov
- prax v oblasti záložných napájacích zdrojov a EZA
- znalosti v oblasti diaľkového dohľadu záložných systémov (http, snmp,...)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- analytické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- časová flexibilita
- iniciatíva
- min. § 22, § 23 vyhlášky 508, oprávnenie na výkon práce elektrotechnika v Rakúsku výhodou

spoločnosť je zameraná na výrobu a služby v oblasti záložných napájacích zdrojov a technológií
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Elektrotechnický priemysel
Žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom zasielajte na adresu: A2B, s.r.o., Horská 1, 010 03 Žilina, resp. e-mailom na adresu: a2b@a2b.sk. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.
Adresa spoločnosti
A2B, s.r.o.
Horská 1, Považský Chlmec Zobraziť na mape
010 03 Žilina
ID: 1240932   Dátum zverejnenia: 10.2.2014
Spoločnosť: A2B, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

A2B, s.r.o.