Mzdový účtovník, personalista

A-Z Consult, spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie Hraničiarov 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie personálnej agendy a spracovanie miezd klientov spoločnosti, ktorým sú poskytované služby externého spracovania personálnej a mzdovej agendy
- samostatná komunikácia priamo s klientmi, t.j. zamestnávateľmi ako aj jednotlivými zamestnancami (ohľadom prípravy podkladov k mzdám, miezd)
- komunikácia a zabezpečenie styku so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou a daňovým úradov v oblasti miezd (prihlásenie, odhlásenia, oznámenia, výkazy atď.)

Práca v príjemnom, úzkom kolektíve, adekvátne finančné ohodnotenie, časová flexibilita.

Životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Preukázateľná skúsenosť práce mzdového účtovníka a personalistu min. 5 rokov, skúsenosť s personalistikou a mzdami v programe Stormware POHODA, schopnosť samostatne komunikovať s viacerými klientmi ako zamestnávateľmi, v prípade potreby ich zamestnancami, ako aj so všetkými dotknutými inštitúciami, v tomto smere sú očakávané súvisiace organizačné schopnosti, znalosť mzdovej legislatívy (mzdy, odvody, Zákonník práce, Zákon o sociálnom a zdravotnom poistení, dani z príjmov týkajúcej sa dani zo závislej
činnosti).

Malá, rodinná, rýchlo sa rozvíjajúca firma pôsobiaca v oblasti vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva, účtovného a daňového poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2930194  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou