Hlavný čašník / Prevádzkár

A-TRANS, s.r.o.

Bulvaar Restaurant, A. Bernoláka 51 (Dom odborov), okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zákaznícky servis, poradenstvo pri výbere jedla a nápoja, aktívna obsluha
- príprava nápojov a drobných pochutín
- práca s reštauračným IT systémom, registračnou pokladňou, platobným terminálom, obsluha videosteny a dataprojektoru
- organizácia a riadenie ďaľších čašníkov (dohodárov)
- preberanie a denné dopĺňanie tovaru
- hmotná zodpovednosť za zverené skladové zásoby
- dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality
- zodpovednosť za čistotu a poriadok v pridelených priestoroch
- práca na zmeny (dlhý/krátky týždeň), pracovné dni 8:00 - 16:00, podľa potreby aj vo večerných a nočných hodinách (víkendy)
- riadenie prevádzky (v prípade pozície prevádzkár)

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

orientácia na potreby zákazníka, príjemné a pozitívne vystupovanie, zvládanie krízových situácii, určovanie priorít, samostatnosť

BULVAAR RESTAURANT ponúka prácu v moderne zrekonštruovaných priestoroch . Úzka spolupráca s Domom odborov, ktorý disponuje jednou z najväčších sál v Žiline, poskytuje príležitosť na získanie jedinečných cateringových skúseností aj z veľkokapacitných akcií (až do 600 osôb).
BULVAAR RESTAURANT chce umožniť pracovať tým, ktorí majú chuť a elán zvyšovať v gastronomických službách zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2332711  Dátum zverejnenia: 1.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou