Konštruktér

A-T, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40/K, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava projektu, komunikácia so zákazníkom, spracovanie projektovej a výrobnej dokumentácie. Práca zahŕňa kompletné vedenie projektu od zákazníka, cez výrobu, až po finálne odovzdanie projektu zákazníkovi.

Sme dynamický projekčný tím a hľadáme medzi seba posilu. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, možnosť kariérneho rastu; kurzy anglického jazyka. Možnosť získania bohatých skúseností v strojárskom priemysle

Informácie o výberovom konaní

miesto pôsobenia: Bratislava + pracovné cesty do zahraničia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (STU), inžinierské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu, flexibilita, dochvíľnosť, schopnosť riešenia problémov operatívne. Vítané sú znalosti s oblasti pneumatických dopráv.

A-T, s.r.o. je projekčno-výrobná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1991 so sídlom v Bratislave a doposiaľ patrí k najvýznamnejším spoločnostiam poskytujúcich komplexný projektový a výrobný program v regióne strednej a východnej Európy. Našimi zákazníkmi sú úspešné a perspektívne spoločnosti, ktoré hľadajú dlhodobého partnera na zlepšovanie svojich výrobných procesov. Sú to najmä výrobcovia potravín, liečiv, chemikálií, plastov, stavebných hmôt a ďalšie iné odvetvia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2844053  Dátum zverejnenia: 25.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri pracovnom pohovore