Denné upratovanie vo Viedni - denne (smeny)

A SERVIS LIPKA, s.r.o. - odštepný závod, organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie a upratovanie zábavných podnikov, prevádzok, obchodných centier vo Viedni
- dbanie o udržiavanie čistoty
- komunikácia a konzultovanie prác s vedúcim teamu/vedúcim prevádzky

Ponúkame:
- samostatnú a zaujímavú prácu
- mladý a príjemný kolektív
- nástupný plat 5 €/hod.
- poskytujeme potrebné náradie a čistiace prostriedky
- zabezpečený odvoz z Bratislavy do Viedne a späť
- pracovný čas zarátaný už počas cesty na miesto určenia ( pracovná doba od 2:30 do 8:30- nočná smena )

Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorých vyberieme na základe životopisu.
Do emailu, prosím, napíšte mesto Vášho bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- dynamický a samostatný prístup so zameraním na individuálnu činnosť
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- nemecký jazyk výhodou
- čistý register trestov
- vek min. 18 rokov
- dlhodobý horizont spolupráce - min. 1 rok

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA s.r.o. pôsobí na Slovensku už 15 rokov a počas tejto doby sme nazbierali veľa skúseností, ktoré sme využili pri práci aj na rakúskom a nemeckom trhu. Svojím špičkovým strojovým a zabezpečovacím vybavením, vlastnými odbornými pracovníkmi, flexibilným využívaním najnovších a najúčinnejších technológií a v neposlednom rade používaním iba značkových kvalitných čistiacich a ošetrujúcich prostriedkov sa táto firma radí na samý vrchol upratovacích služieb.

Vzhľadom na široký záber našich činností rozširujeme náš pracovný team o ďalšieho šikovného člena, preto neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Podrobnejšie informácie o nás nájdete na našej stránke www.a-servislipka.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1806013  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 €/hod.