Lektor anglického jazyka - študenti VŠ !

A.School®

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 16 EUR/hod./50min vyučovacia hodina/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba anglického jazyka pre firemnú klientelu.

PONÚKAME:
- bezplatné zaškolenie do metódy
- bezplatné učebné pomôcky
- raz ročne školenie pre lektorov
- možnosť profesného rastu
- možnosť flexibilného rozvrhu každý týždeň podľa Vašich časových možností
- možnosť práce na brigádu, práce na dohodu, práce na živnosť
- pozícia vhodná pre VŠ študentov

Informácie o výberovom konaní

www.aschool.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Výbornú znalosť anglického jazyka - úroveň C1, C2
- Študent/ka VŠ v Bratislave
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Časovú flexibilitu
- Tvorivosť a energický prístup
- Schopnosť prispôsobenia sa požiadavkám klienta
- predchádzajúce pobyty v anglicky hovoriacich krajinách sú výhodou, nie podmienkou

Jazyková škola A.School® poskytuje profesionálne služby v oblasti jazykového vzdelávania. Používame progresívne a spoľahlivé metódy výučby s dôrazom na aktívnu komunikáciu v cudzom jazyku. Našim cieľom je poskytovať všetkým našim zákazníkom kvalitné služby v oblasti vzdelávania. Viac na www.aschool.sk
ID: 2725342  Dátum zverejnenia: 1.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 16 EUR/hod./50min vyučovacia hodina/