Predavač/-ka zdravej výživy Bory Mall 900€

A & P Company s.r.o.

Miesto práce
Lamač 6780 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
10.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
850-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavilo by vás dělat drobné radosti lidem každý den? Baví vás zdravý životní styl a hlavně máte rád/-a oříšky ?
Náš koncept prodejen stále roste, a proto sháníme nové kolegy, co s námi budou rozdávat radost.
Co budete dělat?

-Starat se o chod své prodejny
- povídat si s lidmi a pomáhat jim, když budou potřebovat poradit s výběrem
- aktivní prodej oříšků a sušených plodů, objednávat zboží a udržovat čistotu a pořádek
- dělat radost zákazníkům milým úsměvem
- aranžovat výlohy, vymýšlet různá dárková balení - kreativitě se meze nekladou
- starat se o to, aby prodejna byla krásná, protože chceme, abyste se v ní vy i zákazníci cítili jako doma

Jací byste měli být?
milí, veselí, komunikativní s věčným úsměvem na tváři
- umět pracovat s PC a smartphone
- umět řešit nečekané situace a zvládnout si poradit
- zkušenost s prodejem nebo jakákoli zkušenost z oboru gastro je vaší velkou výhodou, ale hlavně vás to musí bavit

Co Vám můžeme nabídnout?
- dlouhodobou spolupráci a realizaci napříč celou společností, samostatnou práci kde jste vlastním pánem
- motivační platové ohodnocení, možnost kariérního růstu
- zaměstnanecká sleva 20% na sortiment
- 12cti hodinové směny
- 4 týdny dovolené
- mzda 850-900€

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme malá česká firma kde dělat lidem radost nám děla radost . Nabízíme práci v přijemném kolektivu lidí s realizací napříč celou společnosti. Aktuálně máme prodejny po celé ČR a Maďarsku.
ID: 3106442  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850-900