Vodič MKD

A.P.C. Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + Diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná preprava v krajinách EÚ ( Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Nemecko, Švajčiarsko ). Začína sa z Luxemburska, doprava z a do Luxemburska zabezpečená zamestnávateľom. Ide o turnusovú prácu 3+1. ADR základ podmienkou

Stabilná spoločnosť
Zaškolenie vodičov
Moderný vozový park

Pozícia obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Platné - KKV, karta vodiča, psychologické vyšetrenie, lekárske vyšetrenie, ADR základ nutnosť

Spoločnosť A. P. C. Group s.r.o. bola založená v roku 2010 s cieľom poskytovať svojim klientom nadštandardné služby v oblasti vedenia účtovníctva, mzdovej agendy a personalistiky. Služby, ktoré Vám vieme poskytnúť, zabezpečuje skupina účtovníkov a odborníkov s vysokou odbornosťou a dlhoročnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2549486  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + Diéty