Obchodný zástupca/Beauty konzultant - kozmetika pre nechtové salóny

A&M Partners, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzdy nemá hornú hranicu, je závislá od vašej motivácie. - Základný fixný paušál + odmeny - Obratový bonus vo výške 5-10% - pri práce na živnosť - preplatených 20 dní dovolenky -dodatočné bonusy -telefón, notebook - auto - dohodou - Prémie za účasť na výstavách a prezentáciách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného uchádzača, ktorý má rád obchod . Baví ho cestovanie, a hlavne komunikácia so zákazníčkami, ktoré ženy skrášľujú .Hľadáme hlavne partnera, ktorý bude pre naše zákazníčky podporou, keď ho budú potrebovať .
Časová flexibilita a silná motivácia na výsledok je určite veľmi dôležitá.
Vzhľadom na flexibilitu uprednostňujeme prácu na živnosť.
Hlavná náplň:
- Starať sa o pridelený región - nie celé Slovensko
- Starať sa o zákazníčky v regióne, pravidelne ich navštevovať a pomáhať im.
- Aktívne vyhľadávať a získavať nové zákazníčky, salóny ...
-Prezentovať novinky, fashion trendy a akcie
- Cestovanie po regióne

- práca s kozmetikou a skrášľovaním
- práca v zabehnutých regiónoch a s existujúcou databázou
- flexibilná pracovná doba
- nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti od dosahovaných výsledkov
- motivačný systém bonusov
- školenia
- silná marketingová podpora pri hľadaní a oslovovaní zákazníkov
-služobný telefón
-služobný automobil - dohodou

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorý spĺňajú podmienky.
Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kozmetika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta so silnou motiváciou a vzťahom ku kozmetike a skrášľovaniu. Uvítame ak má uchádzač nasledovné predpoklady:
- radosť z obchodovania a chuť stretávať sa s ľuďmi.
- hľadáme PARTNERA, ktorý bude motivovaný rozvíjať svoj potenciál Táto práca je o časovej flexibite .
- dodržiavanie pravidiel vzájomnej spolupráce vedie k obojstrannému úspechu, a preto hľadáme kandidáta s férovým prístupom.
- všetko ostatné vás naučíme

Medzinárodná značka TRUSCADA má vysoký rating nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Sme líder v oblasti predaja kozmetických výrobkov pre profesionálov oceňovaná medzinárodnou verejnosťou. Značka sa stala lídrom v nielen na Slovensku, ale i v mnohých krajinách. Našimi klientmi sú krajiny ako Taliansko, Švajčiarsko, Maďarsko, Chorvátsko, Poľsko, Grécko, Rumunsko, Rakúsko, Luxembursko, Anglicko, Severné Írsko.
Spoločnosť je zameraná na výrobu, distribúciu a predaj kozmetických výrobkov pre profesionálov na Slovensku a v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1184795  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac