Reagujte bez životopisu

Hospodár

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Maďarsko, Rakúsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
840 EUR/mesiacMzda bude rozdelená fixnú zložku (840 € brutto) a variabilnú zložku (360 € brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého človeka na pozíciu hospodára, ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:
- je manuálne zručný a vykoná drobné opravy podľa potreby
- postará sa o hydinu
- postará sa o ovocnú a zeleninovú záhradu
- postará sa o okrasnú záhradu (orezy kríkov a stromov, výsadba, kosenie trávnika...)
- je aktívny vodič (vodičský preukaz "B")
Kandidát by mal vykonávať prácu samostatne, zodpovedne a dôsledne.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť postarať sa o záhradu a plodiny
- základné vedomosti o chove hydiny

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3002051  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac