Masér, masérka - pracovník wellness centra

A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o.

Místo práce
Kaštanová 205, Náchod 547 01 - Babí, ČR, Okres Náchod
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
600,-Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného uchazeče na pozici pracovník wellness & spa – masér/ ka, výhodou zkušenosti a praxe v lázeňství nebo wellness hotelu alespoň 2 roky. Kladný vztah k relaxačním procedurám, osobní profesní ambice vítány .
Vzdělání SŠ/ SOU - podmínkou masérský kurz – další masérské osvědčeí výhodou, znalost hygien. předpisů,vztah k relaxačním procedurám, dobrý zdravotní stav, důslednost při udržování čistoty,
profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení , spolehlivost , flexibilitu , velmi pozitivní vztah k hostům , reference výhodou, minim 1 svět. jazyk nejlépe NJ, výhodou Aj. Náplň práce - masáže, obsluha wellness zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
odpovídající finanční ohodnocení ovlivněné prac. výkonem,
stravování zajištěno, možnost personální ubytování. Přátelský kolektiv, práce v rodinném hotelu.

Zájemce
Nástup možný ihned, mate-li zájem o více informací, zašlete prosím životopis s fotografii na e-mail adresu : [email protected] , případně volejte na tel. 602 138 333

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Masérský kurz

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe ve wellness hotelu, v lázeňství, ve zdravotníctví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o. provozuje rodinný Hotel TOMMY – congress & relax center v Náchodě na Babí. ( Babí - malebná příměstská část města Náchod. )
Hotel nabízí příjemné a zcela originální interiéry nově zrekonstruovaného hotelu. K ubytování je možné využít 30 dvoulůžkových luxusních pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu.
V Hotelu Tommy se nachází útulná a netradiční restaurace v rustikálním stylu, lobby bar a kongresový sál s kapacitou až 200 delegátů. K relaxačním s romantickým pobytům je možné využít širokou nabídku wellness a spa procedur. V hotelu se nachází vnitřní bazén, finská sauna, infra kabina, vířivá vana whirlpool, hydromasážní vana se soukromou zónou, masáže a relaxační rituály - kúry. Hotel Tommy má ideální polohu pro turistické výlety do okolí.
ID: 2573533  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600,-Euro