Logo A.D.P. Accounting, s.r.o.

Hlavná účtovníčka/účtovník

A.D.P. Accounting, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 53, 821 05 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacmzda od 2500/mesiac v závislosti od skúseností a praxe, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • organizácia, kontrola a vedenie tímu junior účtovníkov (3 juniori)
  • spracovanie podvojného účtovníctva pre viacero klientov bez spracovania miezd v účtovnom programe POHODA
  • príprava podkladov, spracovanie, kontrola a vyhotovenie DPH, KV, DPPO a ÚZ
  • komunikácia s klientmi, audítormi a finančnou správou
Typický deň:
  • plánovanie a kontrola práce juniorov
  • spracovanie podvojného účtovníctva
  • komunikácia s klientmi
  • na tejto pracovnej pozícii sa zvyčajne pracuje v kancelárii s pracovným časom od 8:00 do 16:30.​​

  • Máte možnosť vykonávať prácu čiastočne na diaľku (po zaškolení) a prispôsobiť si tak svoj pracovný čas podľa potrieb
  • Získavate pravidelné odborné školenia a semináre, ktoré vám pomôžu rozvíjať vaše profesijné zručnosti a vedomosti
  • Môžete využívať konzultácie s daňovým poradcom a predplatené daňové a účtovné portály, čím si uľahčíte svoju prácu a zlepšíte kvalitu svojho výkonu
  • Máte možnosť sebarealizácie a odborného rastu v rámci svojej pracovnej pozície a prispieť tak k rozvoju spoločnosti
  • Tešíte sa na firemné akcie pre zamestnancov, kde si môžete oddýchnuť, spoznať nových ľudí a upevniť vzťahy v tíme
  • Zabezpečujeme vám moderné pracovné prostredie, profesionálny prístup a príjemnú pracovnú atmosféru

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Svoje životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

4

- znalosť účtovného programu POHODA
- vzdelanie v oblasti ekonomiky/účtovníctva
- prax v zostavovaní účtovných závierok právnických osôb
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Sme dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá svojim klientom ponúka služby v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky. Na trhu pôsobíme viac ako 19 rokov, zakladáme si na ľudskom prístupe a naším cieľom je poskytovať kvalitné služby s ohľadom na individuálne požiadavky klienta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Raus
Tel.: 0903/22 77 26
E-mail: poslať životopis
ID: 4555470  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac