Účtovník/Účtovníčka

A.D.P. Accounting, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 53, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva malým a stredným spoločnostiam bez spracovania miezd
- spolupráca s junior účtovníkom
- príprava podkladov, spracovanie, kontrola a vyhotovenie DPH, KV, DPPO, DzMV
- komplexná starostlivosť o zverenú účtovnú agendu
- komunikácia s klientmi, audítormi a finančnou správou
- interná administratíva

- pravidelné odborné školenia a semináre
- príjemné pracovné prostredie
- konzultácie s daňovým poradcom
- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké benefity (služobný automobil, mobilný telefón aj na súkromné účely)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Svoje životopisy a referencie zasielajte na: raus@adpacc.sk
K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti A.D.P. Accounting, s.r.o.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie v oblasti ekonomiky/účtovníctva
- prax v zostavovaní účtovných závierok právnických osôb
- znalosť účtovného programu POHODA
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním kompletných účtovných, poradenských a personálnych služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hraničná 53
821 05 Bratislava
ID: 449971   Dátum zverejnenia: 28.11.2016