Személyi toborzók / fejvadász

a casa personal GmbH

Kecskemét (Járás), Kalocsa (Járás), Kiskunfélegyháza (Járás), Kunszentmiklós (Járás), Baja (Járás), Budapest, Baranya megye, Bácsalmás (Járás), Kiskunmajsa (Járás), Tiszakécske (Járás)
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2017.06.20.
Bérfeltételek (bruttó)
2000 Euro

Fejvadászként az alábbi feladatokat kell ellátnia:

• Rendszeresen hirdetéseket ad fel és befejezett egészségügyi szakképesítéssel rendelkező személyeket keres (mesterképzésen szerzett oklevéllel rendelkező betegápoló / idősgondozó stb.)
• Iskolákba és kórházakba megy munkaerőt toborozni
• Irányítottan jeleníti meg a hirdetéseket, és előszűrést végez a jelentkezőkön
• Mappát állít össze a jelentkezők adataival, hogy a Svájci Vöröskereszt ellenőrizni tudja a dokumentumokat
Elvárások:
• nyílt, barátságos természet, aki szeret emberekkel foglalkozni és velük dolgozni
• rugalmasság, jó és gyors gondolkodásmód és felfogóképesség
• motiváció, képesség az önálló, felelős munkavégzésre
• jó német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• ápolt külső
Amit kínálunk:
• Teljesen rugalmas munkaidő
• Toborzott személyenként prémiumot fizetünk
• Kiadásait megtérítjük
• Megismeri szakértelmünket

Felkeltettük érdeklődését? Küldje el német nyelven írt jelentkezési anyagát (fényképpel együtt) e-mailben az alábbi címre: [email protected]

Örömmel várjuk, hogy megismerjük.

Információk a kiválasztási folyamatról

Alkalmazás dokumentumokat német

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Keresünk az orvosi személyzet és a kórházi Svájcban

A ceg tevekenysegi kore: egeszsegugyi munkaerokozvetites Svajc egesz teruleten.
ID: 3107094  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 Euro