Sales asistentka klenotníctvo Briliant - zastupovanie - doba určitá 4 mesiace

A Briliant, a.s.

Miesto práce
OZC MAX Prešov, Vihorlatská 2A, okres Prešov
Termín nástupu
jún 2013
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné platové ohodnotenie adekvátne časovo náročnej

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj luxusných šperkov v prevádzke Klenotníctva Briliant v OZC MAX v Prešove v mesiacoch jún - september 2013.

- v prípade potreby ubytovanie v Prešove
- profesionálne zaškolenie v oblasti šperkov a drahých kameňov
- príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite na adresu [email protected] motivačný list a životopis.
Emaily, ktoré nebudú obsahovať požadované dokumenty nebudú zaradené do osobných pohovorv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

- schopnosť prezentovať tovar v luxusnom klenotníctve
- chuť pracovať v plnom nasadení v obchodnom centre s otváracou dobou 8:45 – 21:15 hod (cca 240 hod. mesačne)
- bezproblémová možnosť vycestovať na prevádzky Klenotníctva Briliant v rámci SR na zastupovanie (všetky náklady na pracovnú cestu vrátane ubytovania plne hradí zamestnávateľ)
- chuť učiť sa
- základné znalosit PC, internetu a Outlook Express

Briliant. Prestížny slovenský diamantier
Boutique Briliant poskytuje luxusné šperky s prírodnými kameňmi, briliantmi a prírodnými perlami. Sedem značkových Boutique Briliant dnes nájdete v Trenčíne, Žiline, Prešove, Prievidzi, Bratislave a Banskej Bystrici.
Ďalšie informácie nájdete na stránke www.briliant.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 649442  Dátum zverejnenia: 23.5.2013  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné platové ohodnotenie adekvátne časovo náročnej