Záhradník, realizátor záhrad, 750-1100 € mesačne

A.B.I.E.S. s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 € + odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výsadba stromov, krov a trvaliek, pokládka trávnikov, príprava podkladového terénu
Výsadba, presádzanie a ošetrovanie stromov, krov a trvaliek našom záhradníctve v Čilistove.
Ďalšie záhradnícke práce: kosenie, strih živých plotov a pod. podľa potreby.
Poradenstvo a priamy predaj rastlín zákazníkom.

Práca v prírode.
Zaškolenie a podpora vedenia.
Férové odmeňovanie aj nad rámec základného platu.
2 mesiace voľna v zime.
Nákup rastlín so zľavou.

Prosím zašlite nám Váš profesný životopis a krátky motivačný list - stačí pár viet.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záhradník presvedčením, pracant, ktorý sa nebojí ani ťažšej fyzickej práce.
Prax v záhradníctve je výhodou, nie však podmienkou.
Úprimná, férová a komunikatívna osobnosť
Dobrá fyzická zdatnosť a kondícia

Záhradníctvo s pestovaním drevín a trvaliek, priamym predajom a dobierkovou službou.
Tvorba a realizácia záhrad, kúpacích jazierok a biobazénov
Výsadby vo verejnom sektore
Zameranie na obnoviteľné zdroje a zdravý život v prírodnom prostredí.
Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2972196  Dátum zverejnenia: 10.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 € + odmeny podľa výkonu