Záhradník / odborný predajca (Ref. č.: 170203)

A.B.I.E.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorín - časť Čilistov, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výsadba, presádzanie a odborná starostlivosť o stromy, kry a trvalky.
Tvorba záhrad, menšie úpravy terénu a výsadba stromov, krov a trvaliek + pokládka trávnikov.
Odborné poradenstvo zákazníkom záhradníctva.
Príprava rastlín na ich predaj a pomoc kolegom pri balení dobierok.
Meranie veľkostí rastlín a ich oceňovanie.

Dodatočné výkonnostné odmeňovanie nad rámec základného platu.

8 týždňov platenej zimnej dovolenky v prípade odpracovaných jarných a letných nadčasov.

Odborné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v záhradníckom odbore.

Možnosť výhodného ubytovania v Šamoríne, neďaleko Vášho pracoviska.

Mobilný telefón

Možnosť nákupu drevín a trvaliek za veľmi výhodnú cenu.

Pekná práca v prírode a s prírodou, spoločensky oceňovaná a dôležitá pre kvalitu životného prostredie, s príjemnými ľuďmi

Prosím zašlite nám nasledovné dokumenty na mailovú adresu dreviny@dreviny.sk:

1) Váš životopis uvádzajúci Vaše doterajšie pracovné pozície a ich trvanie + Vaše najväčšie pracovné úspechy

2) Motivačný list na tému "Prečo som záhradníkom"

3) Odporúčania Vašich predchádzajúcich zamestnávateľov s menami a telefónnymi číslami Vašich bývalých nadriadených
(prípadne Vaše vysvedčenia, certifikáty alebo ďalšie dokumenty preukazujúce Vaše ukončené štúdium a / alebo Vašu prax v záhradníckom alebo príbuznom odbore)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.3.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo alebo prírodovedné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

záhradníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste príjemný, komunikatívny a pracovitý záhradník a šikovný realizátor záhrad, potom budete náš človek.

Ako vhodný kandidát rád pracujete fyzicky a dokážete pracovať vonku aj v horšom počasí (chlad, vietor, horúčava).

V ideálnom prípade ste človek žijúci pre prírodu.

Zaujímajú Vás témy ako napríklad ochrana prírody, zdravé životné prostredie, pôvodné druhy rastlín a živočíchov, druhová rozmanitosť, mestá v lese (mestský les), permakultúra, udržanie vody v krajine, revitalizácia, renaturalizácia a podobne.

Najviac sa potešíme, ak ste ochotný, optimistický a príjemný človek s kultivovaným správaním.
Pracujete rád (rada) a preto prijímate aj úlohy nad rámec Vašich pracovných povinností.

Chápete, že rozvoj našej malej firmy Vám prinesie stabilitu pracovného miesta a rast Vášho platu.

Vaše vzdelanie alebo prax v záhradníckej produkcii, realizácii záhrad a výsadbe drevín, krov a trvaliek sú pre Vás ako kandidáta výhodou.

Vaša znalosť maďarského jazyka a / alebo anglického či nemeckého jazyka sú veľmi vítané.

Záhradníctvo so zameraním na potreby zákazníkov, obnoviteľné zdroje, biodiverzitu a zdravý život v prirodzenom prírodnom prostredí.
Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A.B.I.E.S. s.r.o. - záhradníctvo
Labutia 18
93101 Šamorín - časť Čilistov

Kontakt

ID: 2805091   Dátum zverejnenia: 3.2.2017