Záhradník / odborný predajca (Ref. č.: 160911-2)

A.B.I.E.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorín - časť Čilistov, Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600-850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia záhrad, terénne úpravy a výsadba stromov, krov a trvaliek + pokládka trávnikov
Presádzanie a odborná starostlivosť o stromy, kry a trvalky.
Príprava rastlín na ich predaj a pomoc kolegom pri balení dobierok.
Meranie veľkostí rastlín a ich oceňovanie.
Odborné poradenstvo zákazníkom.

Zaškolenie
Stravné lístky
Zimný plat v prípade odpracovaných sobôt
Ďalšie vzdelávanie sa v záhradníckom odbore
Odmeny za práce nad rámec pracovnej zmluvy
Práca v peknom prostredí, zväčša s príjemnými ľuďmi

Na osobný pohovor pozveme iba tých kandidátov, ktorí nám na mailovú adresu dreviny@dreviny.sk zašlú nasledovné dokumenty:

1) Profesionálny životopis uvádzajúci Vaše doterajšie pracovné pozície a ich trvanie + Vaše najväčšie pracovné úspechy

2) Motivačný list na tému "Prečo som záhradníkom"

3) Odporúčania Vašich predchádzajúcich zamestnávateľov s menami a telefónnymi číslami Vašich bývalých nadriadených,

4) prípadne aj vysvedčenia, certifikáty alebo ďalšie dokumenty preukazujúce Vaše ukončené štúdium a / alebo Vašu prax v záhradníckom alebo príbuznom odbore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo alebo prírodovedné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

záhradníctvo
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme, príjemného a pracovitého záhradníka a realizátora záhrad v jednej osobe.
Vhodný kandidát je svižný pri fyzickej práci a dokáže pracovať vonku aj v horšom počasí (chlad, vietor, horúčava).

Je to človek žijúci pre prírodu, vášnivý záhradník, ktorý už nechce robiť inú prácu.

Ako vyhovujúci kandidát ste komunikatívny, ochotný, optimistický a príjemný človek s kultivovaným správaním.

Pracujete rád (rada) a preto prijímate aj úlohy nad rámec svojich bežných pracovných povinností.
Chápete, že rozvoj našej malej firmy Vám prinesie stabilitu pracovného miesta a rast Vášho platu.

Nebudete si vyrátavať na minútu presne každú hodinu strávenú v práci, lebo práca s rastlinami a v prírode Vás baví.

Vaše vzdelanie a / alebo viacročná prax v záhradníckej produkcii, realizácii záhrad a výsadbe drevín, krov a trvaliek sú pre Vás ako kandidáta veľkou výhodou.

Vaša znalosť maďarského jazyka a / alebo nemeckého alebo anglického jazyka sú veľmi vítané.

Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A.B.I.E.S. s.r.o. - záhradníctvo
Labutia 18
93101 Šamorín - časť Čilistov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Sebestyén
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2805091   Dátum zverejnenia: 9.11.2016