Záhradný architekt a odborný predajca (Ref. č.: 151109)

A.B.I.E.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorín - Čilistov, www.dreviny.sk, Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
700-1200 EUR brutto (podľa meraného výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obhliadky a navrhovanie záhrad a výsadieb. Kompletná príprava projektov, ich rozpočtov, obstarávanie materiálov a odborný dohľad a dozor nad realizáciou záhradníckych prác.

Odborné poradenstvo mailom, telefonicky aj osobne o odrodách drevín a trvaliek, ich pestovateľských nárokoch a starostlivosti o ne.
Priamy predaj zákazníkom záhradníctva, práca s pokladňou, dobierková služba cez e-shop a príprava rastlín do dobierok.

PRACOVNÁ DOBA:
Úspešný kandidát bude najprv prijatý na dobu určitú od 15.marca 2017 do novembra až decembra 2017, s možnosťou ďalšieho predĺženia.
Jeho pracovná doba bude od 7:30 do 16:00 alebo od 10:00 do 18:30, podľa potrieb zamestnávateľa.

Bude pracovať od utorka do soboty vrátane, teda 5 dní v týždni. V prípade záujmu môže pracovať aj v pondelok. Hodiny odpracované v pondelok mu budú preplatené na konci mesiaca alebo na konci roka 2017 .

Pracovník na plný úväzok má nárok na platenú dovolenku. Túto si bude čerpať počas mesiacov január až február.

Pekná práca v prírode, s rastlinami a drevinami, pre ľudí a prírodu, vytvárajúca kvalitné životné prostredie.
Výkonnostné odmeňovanie - výhoda len pre pracovitých a šikovných :-)
Bydlisko v Šamoríne a okolí je pre Vás výhodou, ak si neželáte do práce cestovať.
Možnosť čerpať 2 mesiace voľna v zime – pracovník si na svoj základný zimný plat môže zarobiť cez sezónu prácou v sobotu.

Informácie o výberovom konaní

Prosím píšte nám na dreviny@dreviny.sk.
Vaša žiadosť nech prosím obsahuje:
1) Váš životopis s uvedením Vašich najvýznamnejších projektov
2) Vaše referencie a / alebo telefónne čísla a mená Vašich predchádzajúcich zamestnávateľov
3) Váš krátky motivačný list na tému "Prečo záhradníctvo a záhradná tvorba?"
4) prípadne aj Vaše najvýznamnejšie diplomy, certifikáty a ocenenia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2017 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná a krajinná architektúra alebo záhradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme príjemnú, komunikatívnu a empatickú osobnosť, s pracovnými skúsenosťami v záhradníckej profesii alebo v príbuznom odbore.

Ako vhodný kandidát ste emotívne aj osobnostne zrelý, dynamický a pozitívne naladený, berúci ohľad na potreby kolegov a ochotný pomáhať im.

Sám ochotne prijímate na seba úlohy, pozorne a detailne ich spracúvate a doťahujete do úspešného konca.

Vaša schopnosť navrhovať a úspešne zavádzať inovácie je veľmi vítaná.

Uprednostníme kandidátov s viacročnými skúsenosťami v nasledovných odboroch:

Realizácie záhrad.
Odborné poradenstvo a odborný predaj, najlepšie v odbore záhradníctvo.
Záhradná architektúra a dizajn.

Vodičský preukaz minimálne skupiny B je pre Vás potrebný. Znalosť maďarského a / alebo anglického, prípadne nemeckého jazyka na bežnej komunikačnej úrovni je tiež výhodou.

Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A.B.I.E.S. s.r.o. - záhradníctvo
Labutia 18
93101 Šamorín - časť Čilistov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1402668   Dátum zverejnenia: 9.11.2016