Záhradný architekt (projekcia a realizácia záhrad) a Odborný predajca

A.B.I.E.S. s.r.o.

Šamorín - Čilistov, www.dreviny.sk, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
05.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800-1200 (podľa meraného výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vybraný kandidát(ka) budete pracovať v malom kolektíve, v atraktívnom prostredí záhradného centra v Šamoríne - Čilistove, cca 24 km od Bratislavy.
Vaše pracovné úlohy budú rozdelené do nasledovných 3 oblastí a každá z nich bude tvoriť približne tretinu Vašej práce.

1) Navrhovanie záhrad a ich realizácia.
Táto časť Vašej práce pozostáva z komunikácie s klientom, obhliadky jeho pozemku, kompletnej projektovej a rozpočtovej prípravy, obstarávania materiálov a odborného dohľadu nad realizáciou záhradníckych prác.
Pri poslednej z uvedených činností budú pre Vás výhodou skúsenosti s riadením malého kolektívu záhradníkov.

2) Odborné poradenstvo zákazníkom
Odborné poradenstvo mailom, telefonicky a / alebo osobne o odrodách drevín a trvaliek, ich pestovateľských nárokoch a starostlivosti o ne.
Príprava cenových ponúk nášho sortimentu.
Vašou úlohou bude aj férové riešenie prípadných reklamácií vedúce k spokojnosti zákazníka.

3) Priamy predaj
Táto časť Vašej práce je priamy predaj zákazníkom záhradníctva, ktorí k nám prichádzajú osobne vybrať si z veľkého sortimentu našich rastlín a doplnkového materiálu (okolo 900-1000 položiek).
Budete tiež pracovať s pokladňou, pomáhať s dobierkovou službou cez e-shop a prípravou rastlín do dobierok
Súčasťou Vašej práce bude aj fakturácia a vedenie skladového hospodárstva.

PRACOVNÁ DOBA:
Ako úspešný kandidát bude najprv prijatý(á) na dobu určitú od 1.marca 2017 do 1. decembra 2017, s možnosťou ďalšieho predĺženia Vašej pracovnej zmluvy v prípade výborných pracovných výsledkov.
Vaša pracovná doba bude v párnom týždni od 7:30 do 16:00 v nepárnom týždni od 10:00 do 18:30.

Budete pracovať od utorka do soboty vrátane, teda 5 dní v týždni. V prípade záujmu môžete pracovať aj v pondelok. Odpracované pondelky Vám budú preplatené na konci mesiaca alebo na konci roka 2017 .

Zo zákona máte nárok na platenú dovolenku v rozsahu 4-5 týždňov - podľa počtu odpracovaných rokov. Túto si budete čerpať mimo záhradníckej sezóny počas mesiacov január až február.

Dodatočné výkonnostné odmeňovanie nad rámec základného platu.

8 týždňov platenej zimnej dovolenky v prípade odpracovaných jarných a letných nadčasov.

Služobné auto a mobilný telefón

Odborné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v záhradníckom odbore.

Možnosť výhodného ubytovania v Šamoríne, neďaleko Vášho pracoviska.

Možnosť nákupu drevín a trvaliek za veľmi výhodnú cenu.

Pekná práca v prírode a s prírodou, spoločensky oceňovaná a dôležitá pre kvalitu životného prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Prosím píšte nám na mailovú adresu [email protected].
Vaša žiadosť nech prosím obsahuje:
1) Váš životopis s uvedením Vašich najvýznamnejších zamestnávateľov a zrealizovaných projektov
2) Vaše referencie a / alebo telefónne čísla a mená Vašich predchádzajúcich zamestnávateľov
3) Váš krátky motivačný list na tému "Prečo záhradníctvo a záhradná tvorba?"
4) Prípadne aj Vaše najvýznamnejšie diplomy, certifikáty a ocenenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná a krajinná architektúra alebo záhradníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme príjemnú, komunikatívnu a empatickú osobnosť, najlepšie so skúsenosťami v záhradníckej profesii alebo v príbuznom odbore.

Ako vhodný kandidát ste emotívne aj osobnostne zrelý(á), dynamický(á) a myslíte pozitívne. Beriete ohľad na potreby kolegov a ste ochotný(á) pomáhať im.

Sám (sama) ochotne prijímate na seba úlohy, pozorne a detailne ich spracúvate a doťahujete do úspešného konca.

Vaša schopnosť navrhovať a úspešne zavádzať inovácie je veľmi vítaná.

Uprednostníme kandidátov s viacročnými skúsenosťami v nasledovných odboroch:
Záhradná a krajinná architektúra
Záhradné a krajinné realizácie
Manažment záhradných a krajinných úprav
Krajinárstvo
Záhradníctvo
Odborné poradenstvo a predaj v odbore záhradníctvo.

Vodičský preukaz minimálne skupiny B je pre Vás potrebný. Znalosť anglického, maďarského a / alebo nemeckého jazyka na bežnej komunikačnej úrovni sú pre Vás výhodou.

Záhradníctvo s pestovaním drevín a trvaliek, priamym predajom a dobierkovou službou.
Tvorba a realizácia záhrad, kúpacích jazierok a biobazénov
Výsadby vo verejnom sektore
Zameranie na obnoviteľné zdroje a zdravý život v prírodnom prostredí.
Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1402668  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1200 (podľa meraného výkonu)