Automechanik

A-1 s.r.o.

Zvolenská 5871 (areál ZVT-vchod zo Sládkovičovej ul.) Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

diagnostika automobilov
oprava osobných automobilov - nápravy, motory, prevodovky, rozvody, brzdové systémy,
pneuservis - prezúvanie, vyvažovanie, opravy defektov
servis klimatizácií automobilov

stabilná práca, príjemný kolektív, fixný plat,

Informácie o výberovom konaní

Podrobný životopis posielajte mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

snaživosť, pracovitosť, komunikatívnosť, chuť stále sa zlepšovať, inovatívnosť, zodpovednosť, ústretovosť, flexibilita, zváračský preukaz

Autoservis A1

Vaše auto - naša starosť

Ponúkame alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv. Pre každého jednotlivca alebo aj organizáciu nájdeme optimálne finančné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1444069  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac