Vrchný čašník/čka

81 Sport Bar & Restaurant, s.r.o., skrátene: 81 Sport Bar, s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 7537, okres Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašníčka:
- Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Evidovanie rezervácií a objednávok

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v gastronómii. Naša prevádzka je zasadená do športovo-rekreačného areálu v Trenčíne v obytnej časti Noviny, v ktorom aktuálne prebieha výstavba golfového ihriska, množstva menších ihrísk a bytovej výstavby. Spoločnosť je pod záštitou firmy Hosscorp a.s., ktorá v Trenčianskom regióne dbá o rozvoj športových aktivít pre všetky vekové kategórie. Ak sa pre Nás rozhodnete pracovať ponúkame Vám istoty, primerané finančné ohodnotenie, know-how skúsených kolegov a príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2160641  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou