AngularJS Frontend Developer

7SEGMENTS s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - mozes chciet vyssi plat alebo viac akcii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V INFINARIO budeš tvoriť user interface SAAS služby pre analýzy hráčov online hier a zákazníkov e-commerce spoločností.

Jednotlivé moduly, na ktorých budeš pracovať:
- Analytický modul
- Automatizácia kampaní
- Prediktívne modely a odporúčacie systémy
- Landing pages prezentujúce firemné produkty

Grafické návrhy prídu od dizajnára, backend pripravia backendisti a Ty vytvoríš AngularJS kód, ktorý oživí nové funkcie.

Požadujeme aktívne vzdelávanie sa v oblasti UI, UX. Cieľom je, aby si sa vypracoval na svetového experta na UI a UX big data analytics aplikácií a postupne sám navrhoval nové funkcionality a ich ovládanie.

Úlohy organizujeme cez Trello, kód je v Gite, kolegovia vždy prístupní na konzultácie.

- možnosť získať podiel vo firme vo forme akcií
- zabezpečíme HW a SW podľa Tvojich preferencií
- prispievame na športové aktivity a relax

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý

Ayanza.com od januára 2021 vytvára SaaS produkt pre efektívnu organizáciu práce. Dá sa opísať aj ako kolaboratívny "Second Brain", kde si tímy pravidelne zapisujú know-how, rozdeľujú úlohy a reflektujú na dosiahnutý progres.
V post-covid dobe firmy hľadajú ako lepšie organizovať prácu, získať a rozvíjať tých najlepších ľudí. Pre nás je to obrovská príležitosť vytvoriť firmu, ktorú pre prínosy jej produktu pozná každý na svete a timing nemôže byť lepší.
V súčasnosti sme je nás 8 a hľadáme niekoľko posíl, ktorým nechýba silná motivácia zlepšiť seba a svet, a už si svojich 10 000 hodín pri tvorbe softvéru odskákali.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2236100  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - mozes chciet vyssi plat alebo viac akcii