Grafik/Web dizajnér

4Q s.r.o.

Miesto práce
E. B. Lukáča 2, okres Martin
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
1000 - 2000 EUR/mesiac, Podľa vedomostí a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a realizácia webových stránok a frontendov aplikácií.
Úpravy a refaktoring existujúcich produktov.
Správa korporátnej identity.

Kontinuálna možnosť rastu a vzdelávania sa.
Výkonnostné bonusy.
Tím na vysokej úrovni poskytujúci podnetné prostredie.
Práca s modernými technológiami.
Testovacie zariadenia k dispozícií pre osobné využitie.
Flexibilný pracovný čas.

Informácie o výberovom konaní

V životopise prosíme uveďte odkazy na realizované práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, analytické a prozákaznícke myslenie. Ochota sa učiť nové technológie a postupy. Práca v tíme. Precíznosť a schopnosť dodržavať časový harmonogram.

4Q s.r.o. je stabilná a rastúca IT spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja, obchoduje aj prevádzkuje vlastné inovatívne softvérové produkty a riešenia. Niektoré z nich využívajú slovenskí používatelia a zákazníci a niektoré z nich veľkí klienti a ich používatelia po celom svete.

4Q je zameraná na kvalitu svojich riešení a produktov v zmysle architektúry a technológie, výkonu a efektivity, používania a prevádzky.

4Q si postupne buduje stabilných partnerov a má aj priamy kontakt so zákazníkmi a používateľmi svojich produktov a riešení, čo umožňuje získať priamu spätnú väzbu a správne pochopiť reálne potreby. 4Q si však pri tom zachováva maximálnu slobodu a kreativitu po stránke funkcionality aj technológie.

4Q riešenia sú zacielené na ultimátnu bezpečnosť údajov a optimalizáciu procesov a každodenných úloh vo firemnom prostredí, v snahe spríjemniť a zjednodušiť ľuďom prácu, zvýšiť ich efektivitu a výkon bez dodatočnej záťaže, a tým v konečnom dôsledku priniesť klientom úsporu a vyšší zisk.

4Q vo svojich riešeniach využíva a kombinuje najmodernejšie technológie, ktoré kontinuálne prehodnocuje a zapracováva do vlastných technologických platforiem. Od stabilných a overených, cez moderné mobilné a IoT, až po technológie v alpha a beta fázach z "labov" popredných technologických lídrov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2609795  Dátum zverejnenia: 15.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, Podľa vedomostí a schopností uchádzača