Java/J2EE Developer

4Q s.r.o.

Miesto práce
E. B. Lukáča 2, okres Martin, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1000 - 2000 EUR/mesiac, Podľa vedomostí a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia softvérových riešení na platforme J2EE6 a J2EE7. Participácia na vývoji jednotlivých komponentov postavených na technológiách EJB, CDI, JTA, JPA, JAX-RS a JMS. Frontend vývoj je realizovaný v AngularJS s pripojením na server pomocou REST API, alebo pomocou iných webových technológií. Znalosť Android SDK výhodou.

Kontinuálna možnosť rastu a vzdelávania sa.
Výkonnostné bonusy.
Vývojový tím na vysokej úrovni poskytujúci podnetné prostredie.
Práca s modernými technológiami.
Testovacie zariadenia k dispozícií pre osobné využitie.
Flexibilný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
XML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, analytické a prozákaznícke myslenie. Ochota sa učiť nové technológie a postupy. Práca v tíme. Precíznosť a schopnosť dodržavať časový harmonogram.

4Q s.r.o. je stabilná a rastúca IT spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja, obchoduje aj prevádzkuje vlastné inovatívne softvérové produkty a riešenia. Niektoré z nich využívajú slovenskí používatelia a zákazníci a niektoré z nich veľkí klienti a ich používatelia po celom svete.

4Q je zameraná na kvalitu svojich riešení a produktov v zmysle architektúry a technológie, výkonu a efektivity, používania a prevádzky.

4Q si postupne buduje stabilných partnerov a má aj priamy kontakt so zákazníkmi a používateľmi svojich produktov a riešení, čo umožňuje získať priamu spätnú väzbu a správne pochopiť reálne potreby. 4Q si však pri tom zachováva maximálnu slobodu a kreativitu po stránke funkcionality aj technológie.

4Q riešenia sú zacielené na ultimátnu bezpečnosť údajov a optimalizáciu procesov a každodenných úloh vo firemnom prostredí, v snahe spríjemniť a zjednodušiť ľuďom prácu, zvýšiť ich efektivitu a výkon bez dodatočnej záťaže, a tým v konečnom dôsledku priniesť klientom úsporu a vyšší zisk.

4Q vo svojich riešeniach využíva a kombinuje najmodernejšie technológie, ktoré kontinuálne prehodnocuje a zapracováva do vlastných technologických platforiem. Od stabilných a overených, cez moderné mobilné a IoT, až po technológie v alpha a beta fázach z "labov" popredných technologických lídrov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2140393  Dátum zverejnenia: 15.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, Podľa vedomostí a schopností uchádzača