Administratívna podpora klientskeho oddelenia

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sa budete realizovať v rôznych oblastiach.

Hlavnou náplňou práce a zodpovednosťou je:
* tvorba reportov, overovanie správnosti údajov v reportoch
* analýza dát
* motivovanie tímu
* vymýšľanie motivačných súťaží pre kolegov v tíme
* zdvíhanie prichádzajúcich hovorov a komunikácia s klientami spoločnosti
* v čase neprítomnosti supervisorky jej zastupovanie
* prinášanie inovatívnych myšlienok, riešení, nápadov

Očakávame od Vás:
* komunikatívnu znalosť anglického jazyka
* radosť z práce s excelom (ovládanie rôznych funkcií, ai.)
* zodpovedný prístup k práci
* analytické myslenie
* inovatívne nápady

Chcete byť súčasťou skvelého tímu a dynamickej spoločnosti? Neváhajte a pošlite mi svoj životopis v anglickom a slovenskom jazyku ešte dnes :-)

Ďakujeme za Vašu reakciu. Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 1 týždňa po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* prácu v centre Bratislavy
* zamestnanecký benefit - voliteľné poistenie pre zamestnancov zdarma
* fruit day 2x do mesiaca (staráme sa o zdravie našich zamestnancov)
* ocenenie najlepších zamestnancov každý mesiac
* teambuildingy, vianočný večierok
* additional holidays za odpracované roky
* hodiny anglického jazyka priamo v spoločnosti

Okrem iného Vám ponúkame možnosť sebarealizácie, rôznorodosť práce, využívanie anglického jazyka a excelu na dennej báze, 2 dni plateného voľna v priebehu roka (sick day), hodiny anglického jazyka a množstvo ďalších benefitov.

Chcete byť súčasťou skvelého tímu a dynamickej spoločnosti? Neváhajte a pošlite mi svoj životopis v anglickom a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Ste kamarát/tka s excelom?
Nebojíte sa prísť s inovatívnymi myšlienkami?
Chcete byť súčasťou skvelého kolektívu?
Máte radi rôznorodú prácu?

Skvelé! Máme pre Vás super pracovnú príležitosť :-)

Práve teraz hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorá bude pravou rukou našej supervisorky klientskeho oddelenia.

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3030255  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement