HR špecialista

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sa stanete dôležitou súčasťou našej spoločnosti 4Life Direct.

Vašou hlavnou náplňou práce bude hlavne:
* Personálne poradenstvo pre manažment spoločnosti v súlade s platnou legislatívou
* Poskytovanie komplexnej podpory interným zamestnancom spoločnosti v záležitostiach súvisiacich s HR (odmeňovaním, benefitmi, dochádzkou a pod.)
* Riadenie HR procesov
* Pravidelný (mesačný, ročný) reporting výsledkov pre vedenie spoločnosti

Budete tiež zodpovedný/á za:
* Správu, starostlivosť o sociálny program a zamestnanecké benefity
* Kontrolu vedenia personálnej agendy a archivácie osobných materiálov zamestnancov
* Sledovanie zmien v legislatíve
* Koordináciu tvorby a aktualizáciu pracovných náplní a organizačnej štruktúry
* Návrh a aktualizáciu interných personálnych pravidiel, inštrukcií a smerníc
* Analýzu, zabezpečovanie a fungovanie internej komunikácie v spoločnosti
* HR podporu českej pobočky 4Life Direct Insurance Services

OD ÚSPEŠNÉHO KANDIDÁTA OČAKÁVAME:
* Znalosť slovenského ZÁKONNÍKA PRÁCE a LEGISLATÍVY
* Skúsenosti s HR (príprava zmlúv, riešenie pracovno-právnych záležitostí ai.)
* Znalosť českého zákonníka práce, resp.rýchla orientácia v Zákonníku práce ČR
* aktívnu znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA

PRÁCOU V NAŠEJ SPOLOČNOSTI ZÍSKATE:
* Záujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti plnú výziev a možností pre osobný rozvoj a rast
* Možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite mi prosím životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* zamestnanecký benefit - Poistenie pre zamestnancov
* FRUIT DAY 2x do mesiaca
* kurz anglického jazyka v rámci spoločnosti
* 2x SICK DAY
* 5 DNÍ DOVOLENKY NAVYŠE

V prípade záujmu o pracovnú ponuke pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich požadované kritéria.
Ďakujem Vám za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

preferujete prácu s ľuďmi a prácu v oblasti HR, táto ponuka je PRESNE PRE VÁS!

Hľadáme skúseného HR ŠPECIALISTU :-)

Osobnostné predpoklady:
* proaktívny prístup
* skúsenosti minimálne 2 roky na internom HR
* znalosť legislatívy v oblasti HR
* komunikačné zručnosti

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2909295  Dátum zverejnenia: 3.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement