Špecialista predaja (brigáda)

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný/á za:
* telefonické kontaktovanie klientov z našej databázy
* predstavenie produktov, ktoré ponúkame
* uzatvorenie návrhu poistnej zmluvy s klientom
* administratívnu prácu

MIESTO VÝKONU BRIGÁDY: BRATISLAVA (CENTRUM MESTA)
TERMÍN NÁSTUPU: DOHODOU
TYP PRÁCE: BRIGÁDA

Do práce Vás zaškolíme už od prvého dňa nástupu. Dostanete od nás kvalitný intenzívny 7-dňový tréning, na ktorom Vám odovzdáme všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete k Vašej práci. Počas celého pôsobenia v našej spoločnosti sa Vám budú venovať naši šikovní team leaderi a tréneri.
PONÚKME VÁM AJ PRECHOD Z BRIGÁDY NA TRVALÝ PRACOVNÝ POMER.

Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 1 týždňa po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* zlepšenie komunikačných zručností
* prácu v centre Bratislavy
* 2x fruit day / mesiac
* príjemný kolektív a prostredie
* motivačné súťaže
* bonusová štruktúra
* možnosť prechodu z brigády na trvalý pracovný pomer

Ďakujeme za Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti 4Life Direct. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov žiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kandidátov spĺňajúcich kritéria budeme do týždňa kontaktovať kvôli dohodnutiu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ak máte radi administratívnu prácu spojenú s komunikáciou s klientom, máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť.
Hľadáme šikovných brigádnikov/brigádničky, ktorí nám pomôžu s telefonickým kontaktovaním klientov z našej databázy.

Osobnostné predpoklady:
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
* časová flexibilita

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2851162  Dátum zverejnenia: 31.8.2017