Sales supervisor v call centre

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Štetinova 4, 811 06 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prácou v našej spoločnosti získate:
* Záujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti, plnú výziev a možností pre osobný rozvoj a rast
* Atraktívny plat a prepracovaný motivačný systém závislý od Vašich výsledkov a výsledkov Vášho tímu
* Možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére

Vaše úlohy:
* Riadiť tím poisťovacích agentov (dohľad nad prácou, motivácia ai.)
* Realizácia dohodnutých predajných targetov
* Implementácia optimálneho stupňa parametrov a kvality
* Podpora predajného tímu
* Príprava pravidelných reportov (na dennej, týždennej, mesačnej báze)
* Mesačné hodnotenie dosiahnutých výsledkov a poskytovanie spätnej väzby agentom

Čo očakávame?:
* AKTÍVNU ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA
* Skúsenosti na podobnej pozície v Call centre
* Skúsenosti s vytváraním pozitívnej motivácie v tíme a podporou tímu pri dosahovaní stanovených targetov
* Skúsenosti s prácou s KPI
* Veľmi dobre analytické zručnosti a veľmi silná orientácia na targety a čísla
* Excelentná organizačná schopnosť vlastnej práce a tiež práce podriadených
* Predchádzajúce skúsenosti v oblasti poisťovníctva sú veľkou výhodou

* prácu v centre Bratislavy
* licenciu NBS (Poistenie alebo zaistenie)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* ste tímový hráč
* z Vás vyžaruje energia a optimizmus
* ste proaktívny
* ste zameraný na výsledky spoločnosti
* máte predchádzajúce skúsenosti
* ste odolný voči stresu a stresovému prostrediu

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2442428  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement