Telefonický agent Bratislava

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:

* telefonicky kontaktovať klientov z našej databázy
* porozprávať sa s klientami ohľadne zabezpečenia ich rodiny
* spoločne zvoliť najvhodnejšie riešenie
* zodpovedať klientom otázky, ktoré majú ohľadne ponuky
* evidovať priebeh rozhovoru do nášho interného systému

Práca je vhodná tak pre absolventa, ako aj skúseného kandidáta! Do pracovnej pozície Vás zaučíme už od prvého dňa nástupu.

– fixný plat 700€/brutto + motivačná bonusová zložka
– bonus 100€/brutto za phone time
– kurz Anglického jazyka ZADARMO priamo v našej spoločnosti 1x týždenne
– 2 SICK DAYS- 2 dni voľna bez udania dôvodu
– voliteľné poistenie pre zamestnancov zdarma
– 5 dní dovolenky naviac
– certifikát z NBS na sektor Poistenie al. Zaistenie
– bezplatné zaškolenie špičkovým trénerom
– rôzne sútaže s peňažnými a vecnými cenami + ročná súťaž o výlet do Južnej Afriky
– možnosť kariérneho rastu
– prácu na TPP, zmluvu na dobu neurčitú
– recognition program- mesačne oceňujeme najlepších zamestnancov
– firemné teambuildingy (opekačky, vianočný večierok, posedenia, spoločné raňajky)
– flexibilnú pracovnú dobu
– tréningy na komunikáciu a argumentáciu
– pravidelné OVOCNÉ DNI
– stravné lístky
– ochotní teamlídri, ktorí sa Ti budú venovať
– práca v centre Bratislavy
– moderné kancelárske priestory

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skončil/a si školu, si plný/á energie a chceš začať zarábať? Odrádzajú Ťa inzeráty, kde požadujú prax?

Tak priď pracovať k nám!

Získaj do života skúsenosti a začni budovať svoju kariéru.

Koľko si zarobíš, záleží len na Tebe!

Osobnostné predpoklady:
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
* proaktívny a profesionálny prístup
* asertivita, empatia, dôslednosť
* čistý Výpis z registra trestov

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2439973  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná + variabilná zložka