Špecialista pre obchodné centrum / Telefonický operátor

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s klientmi
- Evidencia komunikácie a požiadaviek klientov v internom systéme spoločnosti
- Úzka komunikácia s ostatnými oddeleniami v spoločnosti (Corespondence, IT, Marketing, Sales)
- Zodpovedanie telefonických a písomných dotazov
- Zaistenie podpory a servis klientov a riešenie jednotlivých obchodných prípadov
- Prijímanie a vedenie klientských dokumentov
- Evidencia a riadenie platobnej histórie klientov
- Podpora pri akvizičných jednaniach
- Pravidelný reporting aktuálneho vývoja oddelenia klientskej starostlivosti pre manažment spoločnosti
- Ďalšia administratívna činnosť podľa zadania zamestnávateľa
Obchodné oddelenie:
- uzatváranie poistných zmlúv s klientmi, ktorí sa obrátili na nás so záujmom o vypracovanie poistnej zmluvy

- Stabilné pracovné miesto v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá získala celosvetové ocenenie za najlepšie kontaktné centrum v Európe za rok 2012 a 2013
- Profesionálne zaškolenie v rámci zahraničných pobočiek a kontinuálne vzdelávanie

Rozšírte tím slovenskej pobočky spoločnosti 4Life Direct Group, jedného z európskych lídrov v oblasti priameho sprostredkovania životného poistenia, a pripojte sa k nášmu obchodnému tímu. 4Life Direct pôsobí na Európskom trhu od roku 2009 a od tej doby si vybudoval prosperujúce pobočky v Poľsku, Južnej Afrike, Maďarsku a Veľkej Británii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Silná osobnosť v oblasti komunikácie, príjemné vystupovanie a ochota učiť sa novým veciam.
Pozitívna orientácia na zákazníkov, odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť problémy.
Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
Prax v poisťovníctve veľkou výhodou.

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1960822  Dátum zverejnenia: 25.5.2015