Recepční

4Gourmets GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte dobře německy a domluvíte se ještě třeba anglicky, rusky nebo francouzsky? a nebaví Vás stereotypní práce?

Do našeho týmu hledáme pozitivní, usměvavou posilu do týmu na pozici:

RECEPČNÍ

Jaké úkoly Vás čekají:

- Zodpovědnost za chod recepce
- komunikace s klienty hotelu
- podpora managementu společnosti - organizace služebních cest, zajištění letenek, ubytování
- vyřizování telefonátů a pošty
- práce s interním PC systémem a s rezervačním systémem Micros Fidelio
- organizace firemních akcí, seminářů, atd.

Požadavky:

- SŠ vzdělání
- německý jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
- milá a vyzrálá osobnost s chutí pracovat
- komunikativní a organizační typ
- schopnost samostatné práce, dynamická, aktivní osobnost
- smysl pro pečlivost a detail
- dobrá znalost práce na počítači

Nabídka:

- zajímavou nestereotypní práci v příjemném kolektivu
- zajímavé platové ohodnocení + další bonusy
- přátelský kolektiv
- vhodné i pro absolventy
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2735500  Dátum zverejnenia: 24.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.