Kuchař

4Gourmets GmbH

Místo práce
Rakousko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Hledáme kuchaře na pozice vedoucích směn. Po zaučení budete moci uplatnit svoji kreativitu a originalitu při vaření a následně i tvorbě tvorbě jídelních lístků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
• Nápaditost, spolehlivost, pracovitost
• Kreativitu při tvorbě jídel
• Přehled o gastronomii

Výhodou bude, pokud budete umět

Základní znalosti němčiny nebo angličtiny.

Co vám můžeme nabídnout

• Práci v mladém, příjemném a dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
• Nepotřebujeme vyučení v oboru, ale potřebujeme vidět, že Vás vařit opravdu baví
• nadprůměrná mzda, 13. a 14. plat + další bonusy, ubytování a strava zdarma
• Možnost dále se rozvíjet
• Možnost uplatnit své originální nápady a přístupy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2705526  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.