Hlavný kuchár/ka v reštaurácii

4 Travel s.r.o.

Miesto práce
Košťany nad Turcom, 038 41, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavnou náplňou pozície je vedenie kompletného chodu kuchyne

- K cieľom náplne práce patrí kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod kuchyne, ktorý musí sám reprezentovať a prispievať k rozvíjaniu dobrého mena spoločnosti.

- zodpovedá za kvalitu vyrobených jedál
- dodržiavania normy a výrobné postupy, dáva návrhy na nové kalkulácie jedál
- zodpovedá za dodržiavanie štandardov hygieny a kvality
- tvorí jedálne lístky, špeciálne ponuky atď.
- úzka spolupráca s manažérom reštaurácie

Príprava a varenie hotových jedál a minútkových jedál v reštaurácii. Organizácia práce v kuchyni. Objednávanie tovaru. Dodržiavanie HCCAP.
Zostavenie sezónneho lístka.

- Ubytovanie a strava zdarma.
- Práca na dlhodobo.
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a atraktívnom prostredí
- práca v mladom kolektíve
- dobré platové ohodnotenie

Nástup možný ihneď, možnosť kariérneho rastu a postupu, vyžaduje sa hlavne samostatnosť a zodpovednosť za prípravu jedál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Vvyučenie v odbore, prax min. 5 rokov, zodpovednosť, spoľahlivosť ,flexibilitu,samostatnosť, bezúhonnosť, veľmi dobré organizačné schopnosti, hygienické minimum, znalosť prevádzkovej ekonomiky, znalosť skladového hospodárstva, zvládanie stresových situácií , samostatnosť, kreativitu, komunikatívnosť , tímová spolupráca

Spoločnosť 4 TRAVEL, s.r.o. je prevádzkovateľom penziónu Turčiansky dvor pri Martine
Naším hlavným zameraním sú počas celého roka svadby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1530958  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou