Odborný poradca pre oblasť dentálnej hygieny

4 P & P, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je ti blízka práca v oblasti zdravotníctva, vzdelávanie, budovanie vzťahov s obchodnými partnermi?

Bývaš v Bratislave a chceš pracovať v regióne západného Slovenska?

Ak áno, ponúkame ti možnosť začleniť sa do nášho tímu. Propagujeme produkty nášho klienta, ktorých výroba je založená na najnovších technológiách a výskumoch.

Čo bude tvoja úloha ?

  • každodenný osobný kontakt s odborníkmi z oblasti zdravotníctva (stomatológovia, dentálne hygienistky)
  • prezentácie a odporúčanie produktov klienta
  • budovanie značky lídra trhu
  • nejedná sa o predajnú pozíciu
  • reporting, monitoring trhu
  • spoločné porady a príprava obchodnej stratégie
  • účasť na konferenciách, veľtrhoch a odborných dentálnych akciách

Ako ťa vidíme ?

  • ako človeka, ktorý reaguje na motiváciu a súčasne vie motivovať seba samého, samozrejmosť je pre teba samostatnosť a si otvorená/ý rôznorodosti a výzvam
  • máš obchodného ducha a ideálne si ho už aj zúročil/a v praxi
  • chceš sa stále učiť a vstrebávať nové, predovšetkým odborné informácie
  • si pripravená/ý plniť dlhodobé ciele s vedomím, že na viditeľný výsledok si treba niekedy počkať
  • vieš si naplánovať aj zorganizovať deň a samostatne rozhoduješ o prioritách, za ktorými si stojíš
  • si skúsená/ý vodič/ka a rada/rád cestuješ (vlastné auto nie je nutnosťou)
  • ovládaš prácu s PC – MS office, CRM nástroje

Na čo sa môžeš spoľahnúť z našej strany ?

  • na zázemie silnej a známej značky OralB
  • na dlhodobú spoluprácu s naším významným klientom
  • na kolegyne/kolegov, ktorí vždy ochotne pomôžu
  • na podrobný a priebežne sa vyvíjajúci vzdelávací program

Ponúkame

  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • spolupráca na živnosť
  • potrebné komunikačné nástroje (iPhone, iPad, ...) po dohode

Ak sme ťa zaujali, prosím, pošli nám tvoj životopis a motivačný dopis. Radi ti odpovieme na tvoje otázky pri on-line alebo osobnom stretnutí.

Tešíme sa na teba,
tím 4P&P