Senior merchandiser

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Pri Suchom mlyne 9, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Poprad, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou merchandisera?
Baví Vás práca v teréne a s ľuďmi?
Máte k dispozícii vlastný spoľahlivý osobný automobil?
Ste ochotní cestovať v rámci zvereného regiónu?
Ak ste odpovedali ÁNO, potom môže byť naša ponuka určená práve Vám.
Pre nášho klienta - jedného z najväčších výrobcov cukroviniek na svete - hľadáme skúsených, spoľahlivých senior merchandiserov pre zadefinované regióny s bydliskom najvhodnejšie v BA,TT,TN,MT, ZA, NZ,NR, ZV/ZH, RS/LC

Náplň práce:
Dopĺňanie tovaru do regálov, DV, chlad.pultov, pokl.zón na zverených prevádzkach v regióne na MT i TT
Merchandising - usporiadanie tovaru podľa dohodnutých pravidiel
Inštalácia/deinštalácia POS materiálov a DV
Kontrola FIFO, plánogramov, cenoviek
Návrh objednávok, realizácia centrálnych a individuálnych DV
Aktívne vyjednávanie lepších pozícii tovarov - visibilita
Kontrola servisu svojho tímu ( cca 5 MRCH)
Zber dát z terénu do mobilnej aplikácie
Sledovanie aktivít konkurencie
Pravidelný reporting a plnenie zverených úloh.

Ak sa rozhodnete reagovať na našu ponuku, napíšte prosím svoje bydlisko (prechodné/trvalé), alebo o ktorý región máte záujem

• Práca pre nadnárodnú spoločnosť
• Dobré platové podmienky
• Dlhodobá spolupráca v mladom a perspektívnom kolektíve
• Služobný telefón aj na súkromné účely
• Firemné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- výborné komunikačné, organizačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, asertivita, priebojnosť
- vodičský preukaz skupiny B
- prax v oblasti merchandisingu min 1 rok

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3015329  Dátum zverejnenia: 13.4.2017