Senior merchandiser/ obchodný zástupca

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
815 EUR + variabilná zložka (do 160 EUR za plnenie stanovených cieľov) + príspevok na cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou merchandisera?
Baví Vás práca v teréne a s ľuďmi?
Máte k dispozícii vlastný spoľahlivý osobný automobil?
Ste ochotní cestovať v rámci zvereného regiónu?
Ak ste odpovedali ÁNO, potom môže byť naša ponuka určená práve Vám.
Pre nášho klienta - jedného z najväčších výrobcov cukroviniek na svete - hľadáme skúseného, spoľahlivého senior merchandisera pre Banskobystrický kraj s bydliskom najvhodnejšie v BB, ZV

Náplň práce:
Dopĺňanie tovaru do regálov, DV, chlad.pultov, pokl.zón na zverených prevádzkach v regióne na MT i TT
Merchandising - usporiadanie tovaru podľa dohodnutých pravidiel
Inštalácia/deinštalácia POS materiálov a DV
Kontrola FIFO, plánogramov, cenoviek
Návrh objednávok, realizácia centrálnych a individuálnych DV
Aktívne vyjednávanie lepších pozícii tovarov - visibilita
Kontrola servisu svojho tímu ( cca 5 MRCH)
Zber dát z terénu do mobilnej aplikácie
Sledovanie aktivít konkurencie
Pravidelný reporting a plnenie zverených úloh.

• Práca pre nadnárodnú spoločnosť
• Dobré platové podmienky
• Dlhodobá spolupráca v mladom a perspektívnom kolektíve
• Služobný telefón aj na súkromné účely
• Firemné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné, organizačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, asertivita, priebojnosť
- vodičský preukaz skupiny B
- prax v oblasti merchandisingu min 1 rok

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3009072  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 815 EUR + variabilná zložka (do 160 EUR za plnenie stanovených cieľov) + príspevok na cestovné