Obchodný zástupca pre Východoslovenský kraj

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
16.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zaisťovanie centrálne dohodnutých aktivít pre nášho obchodného partnera v plnom rozsahu stanovenom na každý mesiac (KPIs).
2. Priebežné zaisťovanie dostupnosti tovaru na predajných miestach.
3. Vytváranie pravidelných objednávok, či doporučovanie objednávania tovaru na pravidelnej báze.
4. Priebežné zaisťovanie vystavenia a usporiadania tovaru nášho obchodného partnera na predajných miestach v súlade s platným plánogramom a zaisťovanie vystavenia a usporiadania tovaru podľa uznávaných princípov nášho obchodného partnera v prípadoch, ak neexistuje plánogram.
5. Kontrolná činnosť výkonu zverených pracovníkov pre zaistenie merchandisingu na predajniach a riadenie efektivity súvisiacej so servisom výrobkov a aktivít nášho obchodného partnera.
6. Priebežná starostlivosť o predajné miesto, inštalácia a doplňovanie aktuálnych POS materiálov.
7. Vytváranie a udržiavanie nadštandardných vzťahov na predajniach.
8. Reporting v požadovanom rozsahu, pružná a efektívna komunikácia s Area Managerom a zamestnancami nášho obchodného partnera podľa stanovených postupov.
9. Riešenie zistených nedostatkov a riešenie a navrhovanie možností pre využitie predajných príležitostí.
10. Riešenie všetkých zverených aktivít s dôrazom na maximálnu pracovnú a predajnú efektivitu.

• Práca pre leadera trhu v oblasti produktov detskej výživy
• Zaujímavá, rôznorodá práca, dlhodobá spolupráca
• Dynamický, mladý a príjemný kolektív
• Mobilný telefón
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie, bonusový program
• Firemné a produktové vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Prosím Životopis a motivačný list posielať výhradne mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Práca na živnosť, vlastný osobný automobil a bydlisko Košice a okolie podmienkou. Asertívna a aktívna komunikácia, operatívne rozhodovanie, flexibilita, chuť učiť sa novým veciam, záujem na sebe pracovať a ďalej sa rozvíjať, schopnosť pracovať samostatne, orientácia na pracovné výsledky. Skúsenosti s predajom či merchandisingom výhodou. Anglický jazyk výhodou - nie podmienkou.

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2700844  Dátum zverejnenia: 26.9.2016