Mac Solution Consultant (MSC) Bratislava

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
NAY Tuhovská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 EUR Btto vrátane bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MSC je kľúčovou osobou v komunikácii so zákazníkom a budovaní vzťahov na vybraných predajniach s vystavením Apple produktov. Pomáha zákazníkom s výberom vhodného Apple produktu, ktorý zodpovedá potrebám zákazníka, stará sa o vystavenie a merchandising. Motivuje a inšpiruje predajcov svojim nadšením pre Apple produkty a je zodpovedný za chod Apple business na svojej predajni.

Miesto výkonu práce :
NAY Bratislava, Tuhovská (part time na 27 hodín týždenne, respektíve 30 hodín)

Ponúkame:
Adekvátne platové ohodnotenie
Prácu na živnosť (27 hodín týždenne, respektíve 30 hodín týždenne)
Služobný iPhone, Mac Book
Zamestnanecké benefity – dovolenka

V prípade Vášho záujmu kontaktujte Pavlínu Polákovú, email: [email protected], tel. +420 605 223 402.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Minimálne 1 rok obchodných skúseností s predajom.
Výraznú orientáciu na zákazníka a jeho potreby.
Adaptívne riešenia založené na prístupe k predaju.
Schopnosť preložit "technický jazyk" do laickej reči.
Pútavý a sebaistý štýl prezentácie.
Jazykovú vybavenosť slovom aj písmom.
Schopnosť pracovať samostatne.
Orientáciu na pracovné výsledky.
Zmysel pre detail a efektívne riešenia v dynamickom prostredí.
Schopnosť udržiavať a budovať sieť kontaktov.
Vysokú úroveň etiky, hodnôt, integrity a dôvery.
Flexibilný a adaptabilný prístup k práci.
Záujem o technológie a vývoj.

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2663178  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 EUR Btto vrátane bonusov