Sales consultant

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme obchodného konzultanta / reprezentanta so zameraním na dentálnu hygienu v regiónu Bratislava a okolie.

• Pravidelné obchodné návštevy zubných ambulancií a dentálnych centier
• Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Zodpovednosť za plnenie stanovených predajných cieľov
• Zodpovednosť za obchodné výsledky v rámci zvereného regiónu
• Aktívna účasť na konferenciách a dentál eventoch
• Odborné vzdelávanie klientov a reprezentovanie značky / firmy
• Reporting

Bližšie informácie o pracovnej pozícii budú poskytnuté na pracovnom pohovore.

• Práca pre leadera trhu v oblasti dental produktov
• Zaujímavá, rôznorodá práca, dlhodobá spolupráca
• Dynamický, mladý a príjemný kolektív
• Mobilný telefón, notebook, prípadne auto
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie, bonusový program
• Firemné a produktové vzdelávanie

S ohľadom na samostatnú prácu a plnenie cieľov očakávame prácu na ŽL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Ukončené SŠ vzdelanie
• Výborné komunikační a organizačné skúsenosti
• Samostatnosť, ochota a reprezentatívne vystupovanie
• Flexibilný a adaptabilný prístup k práci
• Znalosť MS Office a práce s PC
• Anglický jazyk (základy) výhodou
• Minimálne 1 rok obchodných skúseností s predajom
o Skúsenosť s farmáciou je veľkou výhodou

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2578253  Dátum zverejnenia: 25.5.2016