Project Manager Merchandising

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 9, 81104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte chuť pracovať, ste empatický a asertívny typ, ktorý je skutočným tímovým hráčom, ste tým správnym kandidátom práve na túto pozíciu.

Do svojho tímu hľadáme nového kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- priama zodpovednosť za prípravu a vedenie projektov
- spracovanie kalkulácií a podkladov pre fakturáciu projektov
- pravidelná komunikácia s klientmi
- aktívna účasť a vedenie obchodných stretnutí
- komunikácia s regionálnymi koordinátormi a zadávanie projektov na regionálnej úrovni
- administratívna činnosť – spracovávanie reportov, podkladov na mzdy, personalistika
- kontrolná činnosť

- mobilný telefón a notebook
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- dynamický, mladý a príjemný kolektív
- spolupráca s nadnárodnými a lokálnymi klientmi
- možnosť osobného aj pracovného rozvoja

Vaše životopisy zasielajte prosím spolu s fotografiou. Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, projektový management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- PC - Excel, Word, PowerPoint na pokročilej úrovni
- AJ výhodou
- vodičský preukaz skupiny B
- prax v BTL nebo ATL agentúre výhodou

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1388219  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou