Promotérka/Promotér/Predajný asistent /Ambasádorka

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Celá SR, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.09.2017
3.70 EUR/hodina, hodinová sadzba + bonusy za predaj v závislosti na projekte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme posilu do nášho tímu a preto hľadáme skúsených ľudí na pozíciu hosteska /promotér/, predajný asistent, ambasádor značky. Práca ktorú ponúkame spočíva v prezentácii výrobkov, v predvádzaní produktov na predajných miestach a samozrejme aktívny predaj. Práca je vhodná pre ženy aj mužov, ktorí majú skúsenosti v oblasti ochutnávok, sales promotion a predajných aktivitách. Našimi požiadavkami sú komunikatívnosť, skúsenosti s prácou s ľuďmi, pozitívny prístup k predaju a zodpovednosť.

možnosť stať sa stabilným členom tímu, práca so známymi i exkluzívnymi značkami, rozmanitosť práce a príjemný pracovný kolektív

Zašlite nám krátke informácie o sebe vo forme životopisu, stručné predstavenie skúseností s prácou a predajnou asistenciou, fotografiu.

Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov so skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre ženy i mužov, na každý náš projekt máme špecifické požiadavky. Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, aktívny prístup, extrovertný typ, komunikácia s ľudmi, skúsenosti s predajnou asistenciou sú základnými predpokladmi a vlastné auto je veľkou výhodou

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1339767  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.70 EUR/hodina, hodinová sadzba + bonusy za predaj v závislosti na projekte