Predavačka tovaru pre tehotky a bábätká

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Miesto práce
Kollárova 26, 917 01 Trnava
Termín nástupu
01.01.2017 resp. aj ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
čistá mzda cca 430 € - 500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj detského a tehotenského oblečenia a detských kočíkov, naceňovanie a vykladanie tovaru.

Ideálna práca napr. aj pre mladú mamičku alebo osoby ktoré majú vzťah k detskému sortimentu.

Základné informácie o predávanom sortimente nájdete na našej stránke www.4mama.sk

Pracovná doba:
Po-Pia 09.30 - 18.00
Sobota 09.00 - 12.00

Sviatky a nedele sú voľné.

Zaujímavá práca v špecializovanej predajni s detským sortimentom.

Stravné lístky pre zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

POZOR !!!

V prípade záujmu o prácu dbáme na osobný kontakt (my uvidíme Vás a Vy zase uvidíte miesto práce), preto je potrebné aby ste urobila nasledovné:

ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU JE POTREBNÉ PRINIESŤ OSOBNE DO NAŠEJ PREDAJNE:
"4 mama & baby, Kollárova 26, Trnava"

POZOR - ak nepripojíte k životopisu svoju fotku alebo ak neprídete osobne, nemusíte sa dostať do užšieho výberu.

Ak pridáte motivačný list, tak je to výhodou, pretože tam môžete uviesť prečo chcete pre nás pracovať a bližšie sa osobne predstaviť, pretože životopisy sú dosť neosobné a strohé.

POZOR - kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov a tých pozveme na pohovor do predajne.
Ak sa neozveme do 30 dní, tak sme Vás nevybrali.

Na záujem o prácu len na základe emailu reagujeme zriedka, preto je potrebné PRÍSŤ OSOBNE so životopisom priamo do predajne.

Práca je vhodná najmä pre energických, učenlivých, milých a pracovitých ľudí. Práca zahŕňa najmä aktívny predaj, príjemná komunikácia so zákazníkom, predvádzanie kočíkov a autosedačiek, poradenstvo pri výbere tovaru, vybaľovanie a naceňovanie tovaru, vybavovanie telefonátov so zákazníkmi.

Ak ste pracovitá a učenlivá, nie je sa čoho obávať, všetko potrebné Vás v prevádzke naučíme, budete mať podporu od skúsenejších kolegýň a poskytneme Vám katalógy o tovare na naštudovanie. Práca je v príjemnom kolektíve.

Táto práca nie je o postávaní pri pokladni, ale ide o aktívny predaj a obsluha zákazníkov. Naše zákazníčky sú budúce mamičky a tie potrebujú poradiť a byť obslúžené aktívnou predavačkou. Ak ste komunikatívna a ochotná, tak to bude pre Vás prirodzené. Navyše Vám čas ubehne veľmi rýchlo.

Týmto sa totiž líšime od neosobných obchodných centier, kde býva často problém nájsť niekoho kto Vám poradí pri kúpe tovaru, preto je pre nás výber predavačky dôležitý.

Vhodná teda na túto prácu budete, ak ste komunikatívna, príjemná, pracovitá a predaj Vás baví :-) Musíte byť učenlivá - o sortimente sa postupne všetko naučíte, takže sa Vám bude dobre predávať. Ideálne ak ste vo veku 20 - 40 rokov (nie je podmienkou), pretože tak vekovo ideálne zapadnete do kolektívu ktorý v predajni je.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý

TIP !
VEĽMI VHODNÁ PRÁCA PRE MLADÚ MAMIČKU (nie je podmienkou) - veľa sortimentu totiž poznáte z osobnej skúsenosti, takže Vám bude práca okamžite blízka. Je však potrebné mať vyriešené prípadné varovanie Vášho dieťaťa, potrebujeme Vás totiž počas celej pracovnej doby keď je otvorená predajňa.

Musíte byť aj komunikatívna a nebáť sa obsluhovať a radiť zákazníkom - budúcim mamičkám :-)
Z tohto dôvodu bude potrebné si predávaný sortiment zo začiatku dobre naštudovať, radi Vám v tom poradíme a pomôžeme.

Skúsenosti s aktívnym predajom sú vítané.

Výhodou (nie podmienkou) je: angličtina, strojopis, nefajčiar

Požadujeme: príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pracovitosť, nekonfliktnosť, schopnosť aktívne predávať tovar, ochota naučiť sa informácie o predávanom sortimente, samostatnosť, ochota pracovať v prípade potreby nadčas, vzťah k detskému sortimentu, bezproblémovú dochádzku.

Ponúkame: zaujímavú prácu v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou miesta výkonu práce, slušné platové podmienky s možným potenciálom rastu, snažíme sa vytvárať dobrý kolektív aby sa všetkým pracovalo dobre.

Výhodou práce u nás oproti obchodným centrám sú aj štandardné otváracie hodiny (t.j. nedele a sviatky ste doma) a výborná poloha predajne takže sa k nám ľahko každý deň dostanete. Keďže pracovná doba začína až o 9.30 h., tak si ráno viete vybaviť prípadné osobné veci ešte predtým ako prídete do práce.

Predaj tehotenského a detského sortimentu, detských kočíkov a autosedačiek.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kollárova 26
91701 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 975092   Dátum zverejnenia: 8.12.2016