Vodič (nákladné vozidlo) 7,5 t Žilina

4 - KOLKY s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
cca 700-800 EUR netto/mesiac (spresnenie na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a zvoz kusových / paletových zásielok v okrese Žilina (okolie BY, ZA, MT, CA) nákladným vozidlom Iveco EuroCargo 7,5t. Začiatok a koniec trasy v BY, denne od 6:00 v pracovných dňoch, max. pracovná doba 8,5 hod.

Požiadavky: VP skupiny C, KKV, ostatné platné doklady k vedeniu nákladných vozidiel. Vyžadovaná slušnosť, komunikácia so zákazníkom, zodpovednosť a starostlivosť o prevádzku vozidla.

Výberové konanie na nových vodičov bude prebiehať do 02.03.2017, po tomto termíne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
V prípade otázok kontaktujte telefonicky dispečera na tel.čísle: 0948 714 002

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

Reagujte len v prípade VÁŽNEHO ZÁUJMU!!

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje predaj a servis štvorkoliek a motocyklov od roku 2006.
Máme širokú ponuku produktov ako aj príslušenstva k nim. V predaji ale aj v servise sa vždy snažíme odborne a kvalifikovane poradiť zákazníkovi najlepšie riešenie alebo najvhodnejší produkt. V našej firme veríme, že okrem kvality dodávaných produktov a služieb si zákazník cení v prvom rade osobný prístup, odborné poradenstvo, tradíciu a dobré meno predajcu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2943537  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 700-800 EUR netto/mesiac (spresnenie na osobnom pohovore)