Účtovník/Účtovníčka

3Pack Žilina, s. r. o.

Priemyselný park 1960, 023 02 Krásno nad Kysucou, okres Čadca
Termín nástupu
01.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladová evidencia,
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- spracovanie interných dokladov,
- spracovanie bankových výpisov, párovanie platieb,
- zodpovednosť za pokladňu,
- pripravovanie štatistických výkazov a hlásení,
- spracovanie DPH,
- práce súvisiace s daňovými priznaniami,
- príprava reportov,
- vypracovanie ročnej účtovnej závierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť 3PACK vznikla v roku 2000 a od svojho vzniku sa venuje výrobe a obchodovaniu s obalovými materiálmi. Počas nasledujúcich rokov si firma vybudovala dobré meno v oblasti systémových dodávok obalových materiálov.

Naša spoločnosť ponúka moderné baliace metódy a materiály od popredných svetových výrobcov ako aj vlastný sortiment obalových materiálov.
Z našej ponuky vyberáme: palety, paletové konštrukcie, drevené ohrádky, vrchnáky, preglejkové bedne aj konštrukcie, kompletný sortiment kartonáže-3,5,7 vrstvové lepenky a výrobky z nich, LDPE a HDPE fólie, vrecia, sáčky, prírezy. bublinkové fólie, polyetylénové peny, kartónplast , ochranné prvky z PE aj z kartonáže, lepiace pásky a doplnkový sortiment.

Spoločnosť 3PACK dodáva tovary svojim zákazníkom systémom Just in Time.
ID: 1793277  Dátum zverejnenia: 15.7.2014