Chyžná v penzióne

3M spol. s.r.o.

Miesto práce
Bodice 41, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
22.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie izieb, iné pomocné práce

Sezónne odmeny, zľavy na služby (wellness), teambuildingové aktivity

Pošli Tvoj životopis na manager@umackov.sk alebo zavolaj na 0911 897 010

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Od roku 2002 rodina Mackovcov robí všetko pre to, aby ste zažili tú najkrajšiu dovolenku. Skúsenosti sme nadobudli pred tým prácou v Rakúsku a Švajčiarsku, kde sme pochopili čo ľudia na dovolenke potrebujú.

Snažíme sa budovať produkt typický len pre nás, kde nestačí dať turistovi len posteľ, ale ide o komplexné naplnenie vášho času s kombináciou s rôznymi službami či aktivitami ako u nás, tak v okolí. Veríme, že s nami naberiete energiu do ďalšieho roka...a zažijete veľa zážitkov v prekrásnom kraji Liptov.

Nachádzame sa pri vstupe do Demänovskej doliny. Sme medzi Skicentrom Jasná / 9 km / a Aquaparkom Tatralandia / 5 km / v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demänová - Bodice.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bodice 41
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732778   Dátum zverejnenia: 22.9.2016