Vývojář C++ pro 3D aplikace

3Dim Laboratory s.r.o.

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vývojáře pro

  • Návrh a vývoj SW pro zpracování a vizualizaci medicínských obrazových dat
  • Vývoj metod pro zpracování 3D modelů
  • Návrh a realizace grafického uživatelského rozhraní pro 3D medicinský software
  • Vývoj cloudových řešení pro zpracování a zobrazování 3D dat

Požadujeme

  • Magisterské nebo bakalářské vzdělání v IT oboru
  • Dobrá znalost C++
  • Zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních 3D grafických aplikací
  • Praxe v oboru nebo velmi dobrá studentská práce (BP/DP, apod.) v oboru
  • Znalost anglického jazyka alespoň na technické úrovni

Nabízíme

  • Práci v rozvíjející se společnosti, která se zabývá vývojem unikátních produktů
  • Příležitost seberealizace a rozvoje při práci na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova případně na snížený úvazek (3-4 dny v týdnu)
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit
  • Nástupní plat až 45 tis. Kč podle zkušeností a schopností

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2152653  Dátum zverejnenia: 22.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.