PHP vývojár

3CKY, s.r.o.

Miesto práce
Tupého 23/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 - 2000 EUR/mesiac, na základe znalostí a osobnostných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj Informačných Systémov, refaktoring existujúcich riešení
- pokrytie celého vývojového procesu, aj bezpečnostných aspektov aplikačného vývoja
- programovanie v PHP, JavaScript, HTML, CSS
- definovanie technických princípov architektúry a príslušných štandardov vo web doméne
- testovanie a podpora vyvinutých aplikácií
- práca s technickou dokumentáciou

- práca v dynamickom tíme, príjemne pôsobiace pracovné prostredie
- poskytnutie potrebného zaškolenia a získanie know-how
- práca v medzinárodnom prostredí a na zahraničných projektoch
- flexibilná pracovná doba (príchod do 9 00)
- teambuildingy
- možnosť využiť svoj osobnostný potenciál
- možnosť osobnostného rastu
- školenia, konferencie, certifikácie
- cestovanie v rámci projektov aj do zahraničia

Výberové konanie sa uskutoční v priestoroch 3CKY, s.r.o. na Tupého 23/A. V priestore sa nachádzajú miesta na parkovanie.
MHD spojenie - linka č. 203, zastávka Jeséniova.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť vývoja webových aplikácií:
- PHP - OOP, MVC (výhodou), Laravel 4.2+ (výhodou)
- JavaScript - jQuery, AJAX (výhodou)
- SQL (MySQL, PostgreSQL)
- HTML 5
- CSS 3
- XML
- UML (výhodou)

- v prípade juniora nie je nutná rozsiahla prax (vhodné aj pre šikovných absolventov, ideálne z odboru informačné systémy, softvérové inžinierstvo, a pod.)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- schopný/á riešiť zložitejšie úlohy, analytické a logické myslenie,
- skúsenosti s Linuxom
- tímový/á, priateľský/á, zameraný/á na výsledky.

Spoločnosť 3CKY, s.r.o. sa prostredníctvom značky 3CKYSOFT zameriava na vývoj podnikových informačných systémov (ERP), Big Data a Business Intelligence. Okrem práce na zaujímavých medzinárodných projektoch (systémy v oblasti leteckej prepravy alebo obchodovania) vyvíjame vlastné riešenia v oblasti E-commerce, Projektového manažmentu a Štatisticko-analytické systémy.

Súčasťou spoločnosti je grafické štúdio 3CKYMEDIA, ktoré zároveň pripravuje graficky dizajn užívateľských rozhraní pre aplikačný softvér.

Zamestnancom okrem preškoľovacieho systému v rámci spoločnosti, ponúkame aj možnosť špecializovaného vzdelávania sa formou kurzov, školení a konferencii.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2189136  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, na základe znalostí a osobnostných predpokladov