Údržbár – PB Servis (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 000 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu,
  • vykonávanie preventívnej údržby technických a technologických zariadení,
  • zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
  • asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
  • opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače a pod.),
  • bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám,
  • spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi,
  • vykonávanie drobných stavebných úprav,
  • v čase havarijnej udalosti na pridelenom objekte je zamestnávateľovi k dispozícii aj mimo pracovnej doby,
  • obsluha výmenníkovej stanice tepla (príslušné oprávnenie/ školenie) a radiátorových telies (odvzdušňovanie, regulácia radiátorov a pod.),
  • obsluha VZT technológií vrátane regulácie,
  • koordinácia prác dodávateľských firiem (tel. komunikácia – objednávanie, vybavovanie vstupov, a pod.),
  • sprievod, dohľad a preberanie prác dodávateľov,
  • sledovanie harmonogramu pravidelných kontrol a servisov, vrátane upratovacích prác,
  • účasť na havarijných zásahoch,
  • nákup spotrebného inštalačného tovaru (napr. žiarivky, skrutky, a pod.),
  • vykonávanie preventívnej údržby,
  • vytváranie reportov, vedenie dokumentácie,
  • premiestňovanie rôzneho materiálu – mobiliár, dokumentácia a pod.,
  • zodpovedá za dodržiavanie schválených interných smerníc, procesov a iných riadiacich aktov spoločnosti,
  • zodpovedá za dodržiavanie KPI svojho pracovného miesta,
  • vykonáva a plní ďalšie úlohy na základe pokynov priameho nadriadeného alebo Predstavenstva spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne stredoškolské odborné vzdelanie (odbornosť v oblasti elektrina, voda, plyn výhodou).

Benefity

  • 10 dní voľna navyše,
  • príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
  • otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Ponúkaný plat: 1000 EUR