Interiérový dizajnér

3070, a.s.

Miesto práce
Jarosova 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba dizajnových návrhov produktov zamestnávateľa podľa konkrétnych zadaní klientov;
• Tvorba virtuálnych 2D a 3D modelov;
• Tvorba vizualizácií;
• Tvorba technickej dokumentácie vo vzťahu k produktom zamestnávateľa;
• Tvorba prezentácií vo vzťahu k produktom zamestnávateľa;
• Poskytovanie služieb umeleckého poradenstva podľa potrieb zamestnávateľa;
• Proaktívny prístup k zvereným projektom a dodžiavanie deadlinov nastavených zamestnávateľom alebo klientom;
• Účasť na interných / externých stretnutiach s klientom alebo Account manažérom za účelom zistenia očakávaných cieľov a požiadaviek klienta;
• Tlmočenie potrieb klienta internému tímu a ďalší vývoj dizajnových konceptov;
• Prieskum trhu s inovatívnymi návrhmi a riešeniami, novinky vrámci Produktového dizajnu, kreatívne myslenie;
• Prezentácia finálnych nápadov a riešení pred klientom alebo Account manažérom;
• Prácu so špecifickými softwérovými programami ako Rhinoceros 3D, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, V-Ray.Práca v programe Autodesk 3DS Max, Adobre Premiere Pro vítaná;

Spolu s CV a motivačným listom nám prosím pre lepšie zhodnotenie pošlite aj ukážky Vašich prác.

Spoločnosť 3070, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Prehľad súčasných trendov v oblasti interiérového dizajnu a retail dizajnu;
• Schopnosť riešiť technické a konštrukčné problémy s výrobným oddelením;
• Vzťah k materiálom, technológiám a estetické cítenie;
• Schopnosť pracovať v tíme na rozsialejších dizajnových konceptoch, ale tiež schopnosť individuálnej orientácie v danej problematike;
• Schopnosť logicky plánovať ergonómiu a funkčnosť interiérového priestoru;
• Znalosť Anglického jazyka podmienkou (upper intermediate), Nemčina (vítaná).

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2238607  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou