Trainee in Project Management team

3070, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovanie reportov pre manazerov oddeleni
- Podpora projektovych manazerov pri specifickych poziadavkach od klienta alebo manazmentu
- Navrh Excel templateov pre reporty
- Vytvaranie a naplnanie zdrojovych tabuliek pre implementaciu dat do ERP softveru
- Navrh optimalizacie existujucich reportov

Mily uchadzac/uchadzacka, do nasho skveleho timu hladame studenta, ktory by pracoval na oddeleni Project Management a podporoval zaroven jednotlivych manazerov oddeleni (7) a pomahal im s roznymi reporting ulohami. Hladame sikovneho cloveka, ktory u nas bude pracovat part time pocas skoly a pripadne u nas zostane na full time. Zaslite mi Vas zivotopis ak si myslite, ze ovladate excel na velmi dobrej urovni a mate chut ucit sa v start up firme, ktora rastie z roka na rok.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

- Plynula pisomna a ustna anglictina
- Excel advanced (pivot tables, conditional formatting, custom filters, if, sumif, lookup, vlookup, count atd.)
- Idealne student 3 – 4 rocnik
- Analyticke myslenie
- Schopnost smostatne riesit problemy
- Velmi dobre komunikacne zrucnosti

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1807923  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou